ویرایش:
چهار شنبه، 28 آذر 1397
آخرین اخبار
گفتگو
13:19 - 1396/8/16

لشکری قوچانی: با قاچاق آثار سینمایی باید به طور ریشه ای مبارزه شود

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده سینما در خصوص طرح تشدید مبارزه با قاچاق آثار سینمایی در گفتگویی با روابط عمومی سازمان سینمایی و سمعی و بصری گفت: با یک حساب سرانگشتی مشخص می شود که درآمد افرادی که فیلم قاچاق عرضه می کنند از درآمد تهیه کننده یک فیلم خیلی بیشتر است.

تهیه کننده قاتل اهالی خاطر نشان کرد : فیلم خط ویژه من را قبل از پخش از صدا و سیما حدود ده، دوازده درصد مردم دیده بودند. کسانی که فیلم را از من از طریق شبکه نمایش خانگی خریدند، 500 هزار نفر بودند. در حقیقت 8 و نیم میلیون خانواده فیلم را به طور قاچاق دیدند و این نشان می دهد که درآمد قاچاقچی از درآمد تهیه کننده خیلی بیشتر است.

لشکری قوچانی افزود : اینکه بگویید یک سری از این قاچاقچی ها را گرفتند، خیلی خوب است اما راستش من به این قضیه خوش بین نیستم، چون بحث پول است. باید به طور ریشه ای با اینها مبارزه کنند. مثلا وقتی این عده را می گیرند آنها را جریمه کنند و از جریمه آنها خسارت من تهیه کننده را که در اصل حق الناس است را بدهند. اگر اینها به صورت قانونی محاکمه نشوند و حق و حقوق تهیه کننده ها از آنها گرفته نشود این مبارزه فایده ندارد.

   
گفتگو

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.