ویرایش:
چهار شنبه، 29 خرداد 1398
آخرین اخبار
گفتگو
09:16 - 1397/9/26

در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما مطرح شد؛ سینمای رسانه نبض تپنده جشنواره فیلم فجر

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: سینمای رسانه نبض تپنده جشنواره است.

سینمای رسانه نبض تپنده جشنواره فیلم فجرمسعود نجفی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه امسال خبرنگاران با شرکت در نظرسنجی جشنواره فیلم فجر درباره جزییات سینمای رسانه‌های جشنواره دوره قبل نظر دادند، افزود: با توجه به این که سینمای رسانه، محل اصلی حضور اهالی رسانه است و اخبار اصلی جشنواره از آن جا منعکس می‌شود نکات مطرح شده می‌تواند در رفع مشکلات و بهبود وضعیت کمک کند.

وی گفت: سینمای رسانه نبض تپنده جشنواره است و هر سال صحبت‌های مختلفی در خصوص کیفیت آن می‌شود به همین دلیل ما برای این که امسال شرایط بهتری برای میزبانی داشته باشیم نظرسنجی را در اختیار افرادی که سال گذشته در سینمای رسانه حاضر بودند گذاشتیم.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه نتایج این نظرسنجی در روز‌های آینده منتشر می‌شود، افزود: این نظرسنجی برای خود ما هم حاوی اطلاعات خوب و شامل دیدگاه‌هایی بود که قطعا در کیفیت این دوره تاثیرگذار است.

وی درباره محور‌های این نظر سنجی افزود: در این رای گیری فقط موضوع درباره جابجایی نیست بلکه همه جزئیات جشنواره شامل نشست‌های پرسش و پاسخ، محل عکاسی عوامل فیلم‌ها، ورود و خروج از سالن‌ها و حتی نحوه پذیرایی مورد سوال قرار گرفته است.

نجفی درباره محل جشنواره قبلی واقع در پردیس ملت گفت: پارکینگ پردیس ملت یکی از مواردی بود که بیشتر افراد در ضعیف بودنش نظر داشتند، اما کیفیت سالن‌ها و آن مجموعه مورد نظر اهالی رسانه بود که بهترین کیفیت را در سطح کشور دارد.

وی افزود: ما اگر بخواهیم انتخابی کنیم باید با حفظ نکات مثبت این کار را انجام دهیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

نجفی گفت: جشنواره سی و هفتم از دهم تا بیست و دوم بهمن همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.   
گفتگو

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.