ویرایش:
شنبه، 29 شهریور 1399
آخرین اخبار
گفتگو
18:02 - 1398/10/30

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با خبرگزاری فارس: هنوز هیچ داوری انتخاب نشده است

مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تأکید کرد هنوز هیچ سینماگری برای داوری در این رویداد انتخاب نشده است.

مسعود نجفی، مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پاسخ به این پرسش که آیا نام‌‌های مطرح‌شده برای داوری این دوره از جشنواره صحت دارد، اظهار داشت: هنوز هیچ گزینه‌ای نهایی نشده و تمامی اسامی مطرح‌شده، گمانه‌زنی رسانه‌هاست.

وی با اشاره به زمان اعلام اسامی داوران در 6 دوره گذشته جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: در سال‌های اخیر داوران جشنواره معمولاً در هفته اول بهمن‌ماه اعلام شده‌اند و حتی در دوره‌های سی و سوم و سی و ششم، 6 بهمن‌ماه اسامی داوران اعلام شده است. بنابراین به هیچ عنوان از زمان‌بندی عقب نیستیم.

نجفی در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره در حال بررسی گزینه‌های داوری است و تا انتخاب و اعلام قطعی، هیچ چیز مشخص نیست.

برخی رسانه‌ها از نام‌هایی همچون فریدون جیرانی، مریلا زارعی و محمد خزاعی برای حضور در میان داوران جشنواره فیلم فجر نام برده‌اند.   
گفتگو

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.