ویرایش:
شنبه، 29 شهریور 1399
آخرین اخبار
گفتگو
18:13 - 1398/10/30

مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگوی زنده با شبکه خبر:

اختصاص بخشی از سهمیه بلیت سازمان‌ها به مردم با تاکید دبیر جشنواره

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگوی زنده با شبکه خبر با اشاره به استقبال چشمگیر مردم از پیش فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر38، گفت: میزان خرید بلیت توسط مردم قابل پیش‌بینی بود، به روال سال‌های گذشته، امسال هم به محض باز شدن سایت‌های جشنواره که از ساعت 12 ظهر امروز آغاز شد، به سرعت بخش اصلی بلیت‌ها (حدود هشتاد هزار قطعه) پیش فروش شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر ،او با اشاره به تمهیدات انجام شده برای افرادی که موفق نشدند بلیت‌های جشنواره را تهیه کنند، عنوان کرد: در جلسه‌ای که ساعتی پیش با دبیر جشنواره داشتیم آقای داروغه‌زاده تاکید داشت که مردم باید سهم بیشتری از پیش فروش بلیت‌ها داشته باشند بنابراین بخشی از سهمیه سازمان‌ها و ارگان‌ها از ساعت 17 درخدمت مردم قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: طبق اعلام قبلی تا ساعت 18 روز دوم بهمن ماه پیش فروش ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان به تهیه بلیت که هنوز موفق نشده‌اند بلیت سینمای مورد نظر خود را تهیه کنند می‌توانند از ظرفیت باقی‌مانده از برخی سینماها اقدام به پیش خرید بلیت کنند.

نجفی درباره راهکاری که برای مقابله بازار سیاه در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: بهترین اتفاق برای مقابله با بازار سیاه، پیش فروش بلیت‌ها و ظرفیتی است که در نظر گرفته شده است و قطعا افزایش این ظرفیت می‌تواند کمک بیشتری کند.

او با اشاره به اکران فیلم‌ها در شهرستان‌ها گفت: با توجه به اینکه در تمام مراکز استان‌ها فیلم‌های جشنواره فجر اکران خواهند شد اداره کل ارشاد هر استان مطابق با سیاست‌های آنجا برای نحوه ارائه بلیت‌ها تصمیم گیری خواهد کرد. 
گفتگو

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.