ویرایش:
چهار شنبه، 1 بهمن 1399
آخرین اخبار
گفتگو
09:54 - 1399/3/19

مسعود نجفی در گفت و گو با صبا :

کارکنان سینماها برای بازگشایی سالن‌ها آموزش می‌بینند/ آماده برای اکران بی‌خطر

اورژانس برای مدیران و کارکنان سالن های سینما کارگاه آموزشی برگزار می کند.

 مسعود نجفی مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی با اشاره به جلسه رییس سازمان سینمایی و رییس اورژانس کشورگفت: پیرو این جلسه و مصوبه آخرین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما مقرر شد سازمان اورژانس کشور درباره آموزش پروتکل های لازم به مدیران و پرسنل سینما با سازمان سینمایی همکاری کند.

وی افزود: با برپایی کارگاهی، موارد مرتبط با مقابله با ویروس کرونا آموزش داده می شود تا شاهد اکران بی خطری در سینماها باشیم.

نجفی در پایان بیان کرد: همچنین هماهنگی برای تست کارکنان سینماها و حضور نمایندگان اورژانس در سینماهای پرمخاطب از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.  
گفتگو

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.