ویرایش:
پنجشنبه، 3 مهر 1399
آخرین اخبار
گفتگو
21:38 - 1399/6/16

شایسته: مردم با خیال راحت به سینما بروند/ «آبادان یازده۶۰» اکران می‌شود

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش از آخرین اقدامات و مصوبات این شورا گفت.

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش  درباره آخرین اقدامات، مصوبات و برنامه‌های این شورا و همچنین پیش‌رو بودن روز ملی سینما گفت: به مناسبت روز ملی سینما، جمعه ۲۱شهریورماه بهای بلیت در تمامی سینماهای کشور نیم‌بهاست.

شایسته درباره فیلم‌هایی که به‌زودی اکران خواهند شد بیان کرد: فیلم‌های سینمایی "کاکا" و "بی‌حسی موضعی" از روز چهارشنبه ۱۹شهریورماه اکران خواهند شد.

وی افزود: ضمنا فیلم‌های سینمایی "روزهای نارنجی" و "آقای سانسور" هم از روز چهارشنبه ۲۶شهریورماه اکران می‌شوند.

دبیر شورای صنفی نمایش با اشاره به نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس گفت: فیلم سینمایی "آبادان یازده۶۰" به مناسبت هفته دفاع مقدس از ۲۶شهریورماه در سالن‌های سینما به اکران درخواهد آمد.

مرتضی شایسته از سرکشی و نظارت به سالن‌های سینما درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: اعضای شورای صنفی نمایش از سالن‌های مختلف بازرسی انجام دادند و از رعایت پروتکل‌های بهداشتی رضایت کامل داشتند.

وی ادامه داد: فضا برای حضور خانواده‌ها در سالن‌های سینما بسیار مساعد است. لذا از تمام علاقمندان سینما دعوت می‌کنیم که برای تماشای فیلم به سینما بیایند.

دبیر شورای صنفی نمایش با اشاره به اقدامات این شورا برای ترغیب بیشتر مخاطبان به‌منظور حضور دوباره در سالن‌های سینما بیان کرد: هفته آینده با مدیران دفاتر پخش جلسه داریم. دراین جلسه نکات مثبت و شرایط مناسب فعلی را بیان خواهیم کرد. موازین بهداشتی کاملا رعایت شده است و مردم می‌توانند با خیال راحت به سینما بروند.
 
منبع: فارس


 
گفتگو

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.