ویرایش:
یکشنبه، 27 آبان 1397
آخرین اخبار
یادداشت
16:00 - 1396/8/24

تشکر دبیر جشنواره فیلم فجر از سینماگران برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور

ابراهیم داروغه‌زاده (دبیر جشنواره فیلم فجر) از مدیریت پردیس سینمایی کوروش و سازندگان فیلم‌های سینمایی در حال اکران برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم داروغه‌زاده (دبیر جشنواره فیلم فجر) با انتشار یادداشتی نوشت:

به جای نفرین بر تاریکی شمعی روشن کنیم.

سپاس بیکران از همه أهالی سینما که مانند همیشه در التیام بخشیدن به زخم‌های جامعه پیشقدم هستند.

درود بر مدیران مجموعه سینمایی پردیس کوروش که نیمی از فروش امروز خود را برای کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه اختصاص داده‌اند، البته این کمک‌ها از طریق سازمان هلال احمر به دست نیازمندان و آسیب‌دیدگان خواهد رسید.

داروغه‌زاده همچنین در توئیتر خود از سازندگان فیلم‌های در حال اکران که بخشی از فروش فیلم خود را به زلزله‌زدگان غرب کشور اهدا کردند، تشکر کرده است.   
یادداشت

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.