ویرایش:
سه شنبه، 27 آذر 1397
آخرین اخبار
یادداشت
19:50 - 1396/9/29

خطاب به علیرضا شجاع‌نوری و خانواده صورت گرفت؛

پیام تسلیت رئیس سازمان سینمایی در پی درگذشت آیت‌الله حائری شیرازی

در پی وفات آیت‌الله حائری شیرازی رئیس سازمان سینمایی پیام تسلیتی را خطاب به علیرضا شجاع‌نوری(خواهرزاده آن مرحوم) صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری؛ متن درگذشت مهندس محمدمهدی حیدریان خطاب به علیرضا شجاع‌نوری به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

جناب آقای علیرضا شجاع‌نوری

هنرمند برجسته سینمای کشور؛ ارتحال عالم وارسته و معلم اخلاق آیت‌الله حاج شیخ محی‌الدین حائری شیرازی نماینده سابق مردم شیراز در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق این شهر ضایعه بزرگی برای جامعه روحانیت و مردم ولایی شهر شیراز و همچنین جامعه علمی حوزوی محسوب می‌شود.

درگذشت آن عالم عالی‌قدر را به شما و خانواده آن مرحوم تسلیت گفته، برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم علو درجات الهی را آرزومندم.   
یادداشت

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.