ویرایش:
یکشنبه، 26 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
10:58 - 1397/7/17

"فهیمه شباک " ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان سینمایی شد

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیر کل امور مالی گذشته و جدید سازمان سینمایی با حضور رمضانعلی حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع، پاکباز مدیر کل نظارت بر ذیحسابی های وزارت اقتصاد و دارایی، كاركنان و تعدادی از مديران سازمان سينمايي در سالن كوچك سازمان سينمايي برگزار شد .

بر اساس این گزارش ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات چند ساله " علیرضا گل محمدی " با حكم معاون نظارت و خزانه داری کل کشور "فهیمه شباک " به سمت ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان سینمایی و سمعی و بصری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی ،در متن حکم صادره از سوی "رحمت الله کرمی "خطاب به "فهیمه شباک"آمده است :"به موجب این حکم به سمت ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان سینمایی و سمعی و بصری منصوب می شوید تا برابر ضوابط و مقررات قانونی به وظایف نظارتی و اجرایی خود عمل نمایید،مقتضی است مفاد آیین نامه رفتار حرفه ای ذیحسابان و سوگند نامه ضمیمه آن همواره مد نظر قرار گیرد ".شباک با عناوین ذیحساب ،مدیر کل امور مالی و خزانه دار طی 29 سال گذشته در کمیته ملی المپیک ، سازمان ایرانگردی و جهانگردی ، سازمان نقشه برداری کشور ، مرکز تحقیقات راه و مسکن شهر سازی ،سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان مشغول خدمت بوده است.

   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.