ویرایش:
دوشنبه، 15 آذر 1400
آخرین اخبار
یادداشت
18:59 - 1399/2/31

رئیس سازمان سینمایی در توییتی نوشت:

متن قوی ، شرط لازم برای جهش سینما و ارتباط بیشتر با مخاطب است

حسین انتظامی درباره طرح حمایت از تولید فیلمنامه نوشت؛خوشبختانه کارفکری و نگارش در #کرونا تعطیل نیست.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی در متن توئیت رئیس سازمان سینمایی آمده است:

« متن قوی ،شرط لازم برای جهش سینما و ارتباط بیشتر با مخاطب است.

سه طرح اخیر بنیاد فارابی ( اقتباس،تنوع ژانر و قرارداد با اعضای انجمن فیلمنامه نویسان) با هدف توجه به بخش فکری سینما و سرمایه گذاری روی تولید متن دنبال می شود.

خوشبختانه کار فکری و نگارش در # کرونا تعطیل نیست.»

لازم به ذکر است عصر امروز - 31 اردیبهشت 99- سازمان سینمایی در حمایت از تولید فیلمنامه برای سینمای ایران، از همه اعضای انجمن صنفی فیلمنامه نویسان،با این شرایط دعوت به نگارش فیلمنامه کرد.
یادداشت

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.