اکران ۲۴ فیلم در اولین روز از جشنواره منطقه‌ای «شبدیز»

12:28 - 1396/6/22


کرمانشاه- مدیراجرائی جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه از اکران ۲۴ فیلم در اولین روز از جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه«شبدیز» خبر داد.

کامران رضایی  با اشاره به برنامه‌های اولین روز از پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در استان کرمانشاه با عنوان «شبدیز» گفت: ادای احترام به شهدا و هنرمند شهید «فریبرز یزدان‌شناس» آغاز گر برنامه‌های این جشنواره بود.

وی افزود: در ادامه این برنامه‌ها گالری عکس از آثار برتر شرکت کنندگان بخش عکس این جشنواره در تالار انتظار کرمانشاه افتتاح می شود و آثار راه یافته به نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

مدیراجرائی جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه از اکران ٢٤ فیلم انتخاب شده برای نمایش طی امروز و اولین روز از جشنواره به عنوان ادامه برنامه ها خبر داد و تصریح کرد: فیلم‌های مذکور در ۳ سانس ١٦:٣٠، ١٨:٣٠ و ٢٠:٣٠ در محل تالار انتظار و برای علاقمندان حاضر در جشنواره نمایش داده می شود.

رضایی افزود: پایان بخش برنامه‌های امروز نیز نقد و بررسی فیلم ها بوده و عطا مجابی و هادی علی‌پناه جلسات نقد و بررسی فیلم ها را با حضور فیلمسازان در هتل آزادگان کرمانشاه برگزار می کنند. 

منبع: مهر