افشین شاهرودی دبیر نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» شد

11:21 - 1396/10/19


افشین شاهرودی عکاس پیشکسوت، دبیر افتخاری نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» شد.

به گزارش روابط عمومی موزه سینما، افشین شاهرودی عکاس پیشکسوت در طرح مردمی برگزاری نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما»، که چندی پیش فراخوان آن منتشر شد، شرکت کرده و به عنوان دبیر افتخاری مجموع آثار دریافت شده را برای حضور در این نمایشگاه بررسی می کند.

نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» با هدف احترام به نگاه مخاطبان سینمای ایران و سهیم شدن در دیدگاه بازدیدکنندگان نسبت به موزه سینما برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه عکس هایی که توسط بازدیدکنندگان با محوریت موزه سینما و طبیعت در دو فصل پاییز و زمستان گرفته شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از انتخاب نهایی، آثار منتخب برای عموم به نمایش گذاشته می شود.

فراخوان نمایشگاه عکس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» در آخرین ماه از فصل پاییز منتشر شد و علاقمندان برای حضور در این نمایشگاه تا پایان دی ماه فرصت دارند 6 قطعه عکس را به انتخاب خود به آدرس ایمیل museum.newspr@gmail.com و یا کانال تگرامی @mucinema ارسال کنند.

برای شرکت در این نمایشگاه محدودیت سنی وجود ندارد و علاقمندان می توانند با امکانات موجود مانند تلفن همراه و یا دوربین های عکاسی آثار خود را ارسال کنند.