«سینماهدهد» با مخاطبان جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همراه می شود

22:14 - 1397/5/19

برنامه تلویزیونی «سینما هدهد» در روزهای برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان روانه آنتن شبکه بین المللی هدهد می شود.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، برنامه تلویزیونی «سینماهدهد» از ۹ الی ۱۵ شهریور ماه به طور روزانه به پوشش اخبار و رویدادهای سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد.

این برنامه ترکیبی(استودیویی-گزارشی) که از شبکه هدهد پخش می شود، در استودیو با مهمانان مختلف جشنواره گفتگوی مفصلی داشته و در بخش گزارشی آیین های افتتاحیه، اختتامیه، کارگاه ها و نشست های تخصصی، نمایش فیلم ها و سایر رویدادهای جشنواره را پوشش می دهد.

آیتم اخبار نیز، روزانه به شرح اخبار جشنواره می پردازد و آیتم درحاشیه، که حاشیه های ناب جشنواره را پوشش می دهد، از جمله بخش های این برنامه است.

اجرای سینماهدهد توسط دو مجری و یک گزارشگر انجام می شود.

برنامه تلویزیونی «سینماهدهد» برای دومین دوره متوالی است که به جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد و سال گذشته با تولید ۷۰ دقیقه برنامه به صورت روزانه، طولانی ترین برنامه جشنواره بود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.